IWAB (yapım)

Antalya Lisesi’nden mezun olduktan sonra eğitim hayatına Trakya üniversitesi ve Moda Tasarım okulları ile devam eden Hatice Bozkurt Arden Der. Ltd. Şirketi’nin Genel Müdürü ve TOBB Antalya Kadın Girişimci üyesidir. Moda Tasarımcısı kimliğinin yanı sıra Arden Gold Mask markasının sahibi olarak ulusal ve uluslararası kozmetik sektöründe iş faaliyetleri yapmaktadır.

Nisan 2016’da yazılan IWAB Kadınlar Çiçek Açıyor Antalya Turizm Projesi’nin Kurucu Başkanıdır. Antalya Valiliği, Belediyeleri, Akdeniz Üniversitesi ve Kadın Sivil Toplum Kuruluşları ile işbirliği içinde olarak Antalya tanıtımına ve turizmine katkı sağlamak amacıyla Antalya’nın ilk ve tek resmi turizm festivali olan IWAB Uluslararası Antalya Turizm Festivallerinin sürekliliğini 7 yılda 7 tane yaparak devam ettirmektedir. 

Antalya tanıtımına katkı sağlayacak projeleri hayata geçiren IWAB Kadınlar Çiçek Açıyor Platformu, uzun metraj sinema filmi Mendilim Kekik Kokuyor’un Akdeniz Bölge Koordinatörlüğünü yaparak Antalya bölgesinde çekimleri yapılan filme önemli katkılar sağlamıştır.

Sosyal Üyelik ve Uğraşlar:

  • IWAB Kadınlar Çiçek Açıyor Antalya Turizm Projesi Kurucu Başkanı
  • Hatice Bozkurt İle Kadınlar Çiçek Açıyor TV Programı Yapımcı ve Sunucu / KanalV
  • TOBB Antalya Kadın Girişimci Üyesi
  • Mendilim Kekik Kokuyor’un Akdeniz Bölge Koordinatörü
  • Tenis

Gezi ve Eğitim Amaçlı Görülen Ülkeler:

  • Amerika, İngiltere, Meksika, Almanya, Avusturya, Fransa, Hollanda, Belçika, K.K.T.C.,Japonya, Dubai, Afrika, Dominik Cumhuriyeti, Kazakistan, Hong Kong, Singapure, Barbados

“Kadınların mutluluğu ve projeleri ile çiçek açtığı bir dünyada yaşamak dileklerimizle…”

Hatice BOZKURT (Yapımcı)

likya yollarında küllerinizden doğmaya hazır mısınız?