yapım ekibi

“Bir sinema şehri olarak bilinen Antalya’mızın gerek doğal yapısı, gerek tarihi dokusu, gerekse iklimiyle dünya sinema endüstrisinin üretim sürecinde de yerini alması hepimizin gönlünde yatmaktadır. Bu amacına hizmet edebilmek için “Likya Yolu” filmini Antalya’mızda gerçekleştirmek, medyada gündem olacak haberlerle şehrimizin tanıtımına destek olmak, kendi çapımızda şehrimizin ekonomisine katkıda bulunmak ve uluslararası başarılara elbirliğiyle ulaşabilmek için “Likya Yolu” filminin yapımcılığını üstlendik.”

Hatice BOZKURT (IWAB YAPIM)

“Sonbaharda çekimlerini gerçekleştirmeyi hedeflediğimiz Likya Yolu uzun metraj sinema projesi için ekibimizi oluşturmak için şimdiden çalışmalarımıza başladık. Ana mekanlarımız Likya Yolu üstünde olduğundan ilk iş olarak proje danışmanlığımızı yapacak bilim insanlarıyla senaryo hakkında görüşüyoruz. Bu arada yol arkadaşlığı yapacak paydaşlarımız da giderek çoğalıyor tabi ki…”

A. KADİR BOZKURT (SENARYO YAZARI & YAPIMCI)

“2024 yılı keyifli bir sinema filmine imza atmanın heyecanıyla Likya yollarında geçecek…”

HAKAN KURŞUN (YÖNETMEN)

“Bir sinema filmine başladığınızda zaman çabuk geçiyor, mekanlarla ilgili araştırmalarımız biraz yorucu olacak gibi görünüyor ama muhteşem bir doğada filmimizi çekeceğiz.”

İBRAHİM ÇALTILI (GÖRÜNTÜ YÖNETMENİ)

likya yollarında küllerinizden doğmaya hazır mısınız?